Valeo wprowadziła do oferty nową gamę wycieraczek Valeo FIRST.

Valeo FIRST to 26 referencji wycieraczek płaskich i szkieletowych o długościach od 350mm do 700mm. Aby skrócić czas montażu, każda wycieraczka ma zamontowany adapter podstawowy do uchwytów ramion wycieraczek hakowych typu „U”. Dodatkowo do wycieraczek płaskich dołączone są wymienne konektory, dzięki którym cała oferta pokrywa 85% europejskiego parku samochodowego.

Szkielet standardowych wycieraczek skonstruowany jest z metalu, a w płaskich wycieraczkach zastosowano innowacyjny kształt spoilera PYRAMID. Gumowe pióra wycieraczek zawierają specjalną mieszankę obrabianego kauczuku, dzięki któremu został zoptymalizowany proces zbierania wody z szyb. Oba rodzaje wycieraczek posiadają metalowe listwy, które zapewniają prawidłowy docisk do powierzchni szyby.

Wycieraczki FIRST zostały zaprojektowane przez inżynierów Valeo z centrum projektowania i produkcji wycieraczek Valeo ISSOIRE we Francji. Wszystkie referencje gamy Valeo FIRST są produkowane w nowych fabrykach Valeo w Batam i Wenling, na w pełni zautomatyzowanych liniach montażowych.

Dodatkowo zapraszamy do zapoznania się z poniższymi linkami, które ułatwią Państwu poznanie zalet wycieraczek Valeo PYRAMID Multiconnect oraz prawidłowy sposób mocowania.

Wycieraczki Valeo FIRST – nowość na rynku, demonstracja technologii produktu.

 

 

nowa_wycieraczka_valeo_first_multiconection_zastosowanie_specyfikacja