logo_gordon_wektor_3_wersje-1

ZIMOWE SZALEŃSTWO Z GORDONEM

Akcja Promocyjna Zimowe szaleństwo z Gordonem trwa od 15 listopada 2016 roku do 28 lutego 2017 roku i jest podzielona na dwa etapy. Po pierwszym etapie punkty są zerowane, a ich naliczanie rozpoczyna się od początku. W drugim etapie trwającym od 15 stycznia 2017 do 28 lutego 2017 może wziąć udział każdy KLIENT dokonujący zakupów w HM GORDON, będący w pierwszej 100 (w każdej grupie zakupowej) po I Etapie. UCZESTNICY zostaną podzieleni wg oceny ORGANIZATORA na trzy grupy zakupowe biorące udział w Promocji – sklepy, serwisy i warsztaty.

 

Dostawcy dedykowani: BOSCH, CASTROL, SCHAEFFLER, FILTRON, GATES, KAYABA, SWAG, SKF, DELPHI, TOTAL, ELF, EXIDE, MONROE, VALEO, TRW, MINTEX, MOBIL, PERMAFUSE, OCAP, WERTTEILE

– za każde 100 zł netto klient uzyskuje 30% bonus punktowy tj. za każde pełne 100 zł netto zakupu – 1,3 pkt.

Pozostali dostawcy za każde pełne 100 zł netto zakupów klient otrzymuje 1 pkt.

Zasady zdobycia dodatkowych punktów w drugim etapie promocji: zdobycie punktów dodatkowych jest uzależnione od wzrostu obrotu liczonego w stosunku do obrotu osiągniętego w pierwszym etapie. Porównywane będą narastająco kolejne tygodnie każdego etapu trwania promocji w celu informacji o prognozowanym wyniku na koniec promocji drugiego etapu. Za każde pełne 100 zł netto wzrostu obrotu osiągniętego w analogicznym okresie etapu pierwszego KLIENT otrzymuje 1 punkt. W przypadku zakupu towarów od dostawców dedykowanych KLIENT otrzymuje 300% bonus tj. za każde pełne 100 zł netto nadwyżki 3 pkt. Punkty podstawowe za zakupy oraz punkty dodatkowe są sumowane. W przypadku spadku obrotów KLIENT nie uzyskuje punktów ujemnych. W przypadku mniejszego wzrostu w kolejnym rankingu tygodniowym punkty dodatkowe ulegną zmniejszeniu w stosunku do poprzedniego rankingu.

NAGRODY za miejsca od 1 do 10 ( w każdej grupie zakupowej) Wycieczka na Narty lub Voucher wartościowy do wykorzystania przy najbliższej Letniej Promocji Wyjedź z Nami o wartości 3000 zł wymienny na bon wartościowy o takim samym nominale do wykorzystania w HM Gordon w zależności od zadeklarowanej grupy.

Na Narty mogą pojechać tylko osoby, które wcześniej deklarowały taki wybór.

Więcej szczegółów w regulaminie poniżej !!!

 pobierz plik pdf Regulamin Akcji promocyjnej

 pobierz plik pdfNarty – Włochy 2017 sprawdź szczegóły

Laureaci Etapu I