Chciałbym poinformować , że od 01.11.2020 roku rozpoczynamy nową edycję naszej promocji Wyjedź z Nami. Ze względu na sytuację epidemiczną w kraju nagrodami w promocji nie będą jak zawsze wyjazdy konferencyjne, tylko bony handlowe do wykorzystania w Naszej hurtowni. Zostajemy jednak w tematyce podróżniczej i zapraszamy klientów na wirtualną podróż dookoła świata. Nagrody główne ( bony ) , otrzymały nazwy kontynentów świata Afryka, Azja, Ameryka Płd., Australia.

Czas trwania akcji promocyjnej to 01.11.2020-30.04.2021

Konkurs

Zostajemy przy sprawdzonym modelu przeprowadzania akcji. Klienci będą mieli możliwość walczyć o wyjazdy w formule konkursowej, zbierania punktów za zakupy i walczenia we wspólnym rankingu oraz w formie umowy o współprace ( informacje dotyczące umowy niżej).

walka rozgrywana będzie w 3 grupach SKLEP , SERWIS, WARSZTAT.

W każdej grupie do wygrania 25 bonów o wartości od 1000 zł do 20000 zł. Razem to aż 75 nagrodzonych klientów!

Wśród dostawców została wybrana grupa dostawców dedykowanych, za których zakupy klienci mają szanse zdobywać większą ilość punktów.

BOSCH, CASTROL, SACHS, LEMFORDER, TRW, WERTTEILE, MINTEX, MGM-ELECTRO, CHAMPION, G-AUTOPARST, OJB

Druga grupa punktowana większą ilością punktów to dostawcy wyróżnieni, których lista aktualizowana będzie w cyklu miesięcznym. W pierwszym miesiącu promocji LISTOPADZIE są to:

PHILIPS-NARVA, SWAG, MAHLE, LUK, INA, FAG, DELPHI, KYB, ATE

Dodatkowo w LISTOPADZIE :

- zakupy produktów marki CASTROL zostaną nagrodzone dodatkowym bonusem. Wartości netto zakupów produktów marki Castrol zostanie podwójnie doliczona do realizacji Wyjedź z nami 2020/2021

  • Po każdym miesiącu punkty są naliczane od nowa, a wyniki poszczególnych miesięcy są sumowane na koniec etapu i dają wynik końcowy.
  • Z promocji wykluczone zostały opony
  • Szczegółowy regulamin w załączniku


od 01.11.2020
do 30.04.2020