Skontaktuj się z nami

Kontakt Centrala

ul. Poznańska 62,
89-200 Zamość k. Bydgoszczy

Wybierz interesujący Ciebie działarrow

Sprzedaż

Magazyn

Reklamacje

Transport

Eksport

Dyrektorzy Reg.

IT

Kadry

Księgowość

Warsztat

Gordon Truck

Magazyn

Kierownik


Tomasz Budziszak

52 372 54 12
magazyn@gordon.com.pl

Brygadziści


Marek Nowak, Tomek Czajkowski

500 114 925
brygadzisci@gordon.com.pl

Przyjęcie towaru

Brygadzista


Mariusz Górka

52 372 54 32
brygadzisci@gordon.com.pl

Reklamacje

Kierownik reklamacji


Daniel Chudzyński

d.chudzynski@gordon.com.pl



Janusz Księżniakiewicz

j.ksiezniakiewicz@gordon.com.pl

Dział akumulatorów


Roman Pałecki

r.palecki@gordon.com.pl



Adam Więckowski

a.wieckowski@gordon.com.pl



Aleksandra Musiał

a.musial@gordon.com.pl

Transport

Dyrektorzy regionalni

Polska pólnocno-zachodnia


Emil Barczyński

Polska południowo-zachodnia


Radek Domka

Polska południowo-wschodnia


Paweł Kłosowski

Polska pólnocno-wschodnia


Piotr Martek

IT

Kierownik


Tomasz Mikuła

52 372 54 80
t.mikula@gordon.com.pl

Kadry i płace

Justyna Chróścińska


52 372 54 15
kadry@gordon.com.pl

Księgowość

Główna księgowa


Katarzyna Wojnowska

52 372 54 34
k.wojnowska@gordon.com.pl

Windykacja


Gabriela Zawodniak

52 372 54 01
windykacja@gordon.com.pl

Rozliczenia z odbiorcami


Ewelina Wrzesińska

52 372 54 61
52 372 54 34
rozliczenianaleznosci@gordon.com.pl

Rozliczenia z dostawcami
dot. kosztów


Magdalena Ornatowska

52 372 54 50
rozliczeniazobowiazania@gordon.com.pl

Rozliczenia z dostawcami
dot. zakupów towaru


Magdalena Piechowiak

52 372 54 60
rozliczeniazobowiazania@gordon.com.pl

Rozliczenia z dostawcami
zagranicznymi


Dominika Dębosz

52 372 54 61
rozliczeniazobowiazania@gordon.com.pl

Karty płatnicze, wpłaty utargów, zgłaszanie zapotrzebowania terminali


Marta Bukańska

52 372 54 61
m.bukanska@gordon.com.pl

Umowy z klientami


Joanna Jóźwiak

52 372 54 64
umowy@gordon.com.pl

Archiwum


Katarzyna Balcer

52 372 54 62
archiwum@gordon.com.pl

Rozliczenia z odbiorcami zagranicznymi, księgowanie wpłat utargów do banku


Anita Kudłacik

52 372 54 15

Wyposażenie warsztatowe

Polska wschodnia


500 114 934

Polska wschodnia


797 095 878

Polska zachodnia


512 049 240

Gordon Truck