Skontaktuj się z nami

Kontakt Centrala

ul. Poznańska 62,
89-200 Zamość k. Bydgoszczy

Wybierz interesujący Ciebie działarrow

Sprzedaż

Magazyn

Reklamacje

Transport

Eksport

Dyrektorzy Reg.

IT

Kadry

Księgowość

Warsztat

Gordon Truck

Magazyn

Przyjęcie towaru

Reklamacje

Kierownik reklamacji


Daniel Chudzyński

d.chudzynski@gordon.com.pl

Weryfikacja rdzeni / zużytych wyrobów


Marcin Kufel

m.kufel@gordon.com.pl

Specjalista ds. reklamacji


Adam Więckowski

a.wieckowski@gordon.com.pl

Akumulatory


Roman Pałecki

r.palecki@gordon.com.pl

Transport

Dyrektorzy regionalni

IT

Kierownik


Tomasz Mikuła

52 372 54 80
t.mikula@gordon.com.pl

Kadry i płace

Justyna Chróścińska


52 372 54 15
kadry@gordon.com.pl

Księgowość

Główna księgowa


Marlena Mazur

52 372 54 34
marlena.mazur@gordon.com.pl

Windykacja


Adam Olszewski

52 372 54 01
a.olszewski@gordon.com.pl

Rozliczenia z odbiorcami, zapłata bonami


Dorota Folarzyńska, Agata Kwiatkowska, Karolina Szramkowska

52 372 54 61
rozliczenianaleznosci@gordon.com.pl

Rozliczenia z dostawcami
dot. kosztów, zapłaty bieżące


Magdalena Ornatowska

52 372 54 50
rozliczeniazobowiazania@gordon.com.pl

Rozliczenia z dostawcami
dot. zakupów towaru


Magdalena Piechowiak, Justyna Sierszulska

52 372 54 60
rozliczeniazobowiazania@gordon.com.pl

Rozliczenia z dostawcami
zagranicznymi, zakładanie klientów zagranicznych, sprzedaż dla klientów z zagranicy ( FE, FUE, TAX FREE )


Małgorzata Smolarek

52 372 54 61
rozliczeniazobowiazania@gordon.com.pl

Rozliczenia z dostawcami
rozliczanie kart płatniczych, płatności elektroniczne


Justyna Sierszulska

52 372 54 60, 50
rozliczenianaleznosci@gordon.com.pl

Zgłaszanie wpłat utargów do banków, zgłaszanie zapotrzebowania na terminale płatnicze, kasy fiskalne, zmiana lokalizacji placówek



52 372 54 61

Umowy z klientami, rabatowe


Joanna Jóźwiak

52 372 54 64
umowy@gordon.com.pl

Archiwum


Katarzyna Balcer

52 372 54 62
archiwum@gordon.com.pl

Rozliczenia z odbiorcami zagranicznymi, księgowanie wpłat utargów do banku, płatności elektroniczne


Agata Kwiatkowska, Karolina Szramkowska

52 372 54 61

Wyposażenie warsztatowe

Polska wschodnia:


797 095 878
512 049 242

Polska zachodnia:


505 604 915
690 499 984

Gordon Truck